top of page

Reference


Vážený pane doktore, děkuji ještě jednou Vám, váženému panu docentovi a všem lékařům Vaší kliniky za operaci obou očí mé Irisky. Po téměř třech měsících od operace druhého oka  vidí téměř dokonale pokud je světlo. V šeru je to trošku horší. Jsem vám všem velice vděčná, protože před operací byla skoro slepá. Vždycky, když ji vidím jak se prohání po zahradě, vzpomenu si na vás a na váš přístup k pacientovi i k jejich vyděšeným majitelům. Jste prostě skvělí. Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc s pejskem, tak i když jsem poměrně zdaleka, vždy vás vyhledám. Děkuji.

Březinová, Ostrava


Klienty kliniky AZ VET jsme již 20 let a po celou tuto dobu jsme s péčí doktorů o naše zvířata naprosto spokojeni. Máme psa i kočku, chodíme sem již s druhou generací. Vyhovuje nám profesionální a zároveň lidský přístup k nám ale samozřejmě především k naším zvířatům. Oceňujeme to hlavně u naší osmileté vlčandy, která má chronické mnohaleté zdravotní problémy. Díky péči doktorů AZ VET je v dobré kondici a užívá si svůj psí život. Děkujeme.

Včelákovi    

 


Na tuto kliniku chodím již řadu let a chodím jsem ráda. I moje fenka Jackie, která si velmi oblíbila "svého doktora" pana Mária Stegmanna. Zpočátku snad jako většina našich zvířecích miláčků pro ni návštěva veteriny znamenala něco nepříjemného a už na prahu čekárny odmítala vejít :-) ale jakmile objevila svého doktora, musím říct, že sem chodí ráda. Pan doktor má velmi vstřícný a osobní přístup, což každé zvíře vycítí. Je sice pravda, že ji tak trochu uplácí piškoty :-) Ale hlavní je, že o Jackie tady pečují již 12,5 let, většinou tedy pan doktor Stegmann, ale i ostatní kolegové jsou skvělí. Jackie je 12,5 let stará kavalírka s nemocným srdíčkem a díky jejich péči je stále relativně fit, i když kavalíři s touto srdeční vadou se takového věku moc nedožívají. Za to jsem jim velmi vděčná. Vzhledem k věku a onemocnění máme stále nějaké zdravotní problémy, takže jsme zde poměrně stálí hosté, ale vždy se dočkáme vstřícného přístupu a hlavně milého zacházení s "pacientem". Děkuji :-)
Jana Mrázová, Újezd nad Lesy


Do AZ VET chodim s velkym poctem zvirat - dva pejsci a 4 kocicky. Vlastne mam takovy maly lazaret :-) Dysplazie, nemocne zuby, srdce, oci, pejsek z utulku se vsim moznym, co si tak muze prinest... Pro me je nejlepsi videt s jakou duverou a radosti (obzvlast jedna fenka) chodi na veterinu a jak jsou tam v klidu, prestoze se jim vlastne porad neco deje. Vsichni 3 pani doktori tvori dohromady skvely tym a vzdycky nam skvele pomohli. Diky :-)
Zita Vaclavikova

 


Jsem velmi spokojena se službami této veterinární kliniky. Rychlá reakce na dotazy i objednání. Objednanou dobu dodržují bez zbytečného zdržování. Mám fenku malého hladkosrstého pinče - je jí 14 let a chodíme da Klánovic opravdu dlouho. Veterináři  jsou velmi slušní a ochotní, děkuji jim všem, ale zejména děkuji panu MVDr. Mário Stegmannovi, ke kterému se objednáváme, protože fenku zná dlouho na základě mnohých vyšetření i jemného přístupu včetně  pohlazení. Teď vzhledem k věku  chodíme častěji a díky  sledování jejího       zdravotního stavu a výdeji potřebných léků se i přes zdravotní problém (vznikl před 5 lety po kousnutí klíštětem), drží ve formě na svůj věk skvělé. Přeji všem na AZ -VET i jejich zvířecím pacientům radost z dobře prováděné odborné práce!

Iva Hejdučková

 


Mnohokrát děkuji za kvalitu a ochotu.
Stanislav    

    

Děkuji panu doktoru Vlachovi a jeho týmu za pomoc s kulháním naší tříleté labradorky. Provedl přesnou rtg diagnostiku, kde jiní veterináři selhali, a odvedl úspěšně artroskopii levého lokte. Nyní, dva týdny po operaci, pilně rehabilitujeme a už se těšíme na další společné lovecké zážitky. Dostalo se nám v Klánovicích skvělé, rychlé a profesionální péče a s důvěrou se tam budeme vracet.
Petr Chládek    

 


Velmi dekuji panu doktorovi Vlachovi a kolegum za naprosto skvelou peci o nasi 11letou fenu svycarskeho ovcaka. Po operaci utrzenych vazu a titanoveho implantatu se velmi rychle zotavila a po stanovene dobe rehabilitace beha jako driv. Vazim si skveleho pristupu k psovi a maximalni informovanost majitele.
Michaela Seborova    

 


Vážený pane doktore, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou operaci (dartroplastika kyčelního kloubu) u našeho zlatého retrievra. Aarona již pomalu zatěžujeme a dokonce jsme byli již na pár procházkách, kdy byl pár minut na volno. Nožička drží skvěle, chůze je naprosto v pořádku. Myslím, že se mu ulevilo a nám taky. Děkuji.

Radek Bartoň

 


Profesionální servis, lidský přístup, mohu vřele doporučit...
Augustine Heřman Bohemiensis

Pondělí až Pátek   9:00-20:00

Sobota  9:00-15:00
Neděle a svátky     15:00-19:00

z kapacitních důvodů ošetřujeme pouze objednané pacienty

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • YouTube Social  Icon
RSS Feed
bottom of page